Měsíční archív: Červen 2014

Seznámení bez registrace

Online seznamky jsou v poslední době jedním z nejlepších prostředků, jak si najít vztah. Ať už hledáte lásku, vztah na jednu noc nebo snad jen přátele, se kterými budete moct trávit volný čas, je velmi těžké oslovit jen tak někoho procházejícího na ulici. Pochopitelně vás s někým mohou seznámit vaši přátelé, ale pokud jste již všechny možnosti seznámení vyčerpali, pak jsou na řadě právě seznamky, kde je nekonečno možností a navíc je zde velká pravděpodobnost, že si vás během pár dní někdo všimne. Takže, jak se seznámit na internetu, aniž byste se museli registrovat v různých seznamkách?

Bez registrace se rozhodně neseznámíte, na to rovnou zapomeňte. Existují sice jisté seznamky, kde se můžete seznámit i bez registrace, ale jde jen o veřejně přístupná fóra a chaty, kam moc lidí nechodí. A pokud si snad slovně s někým na takovém fóru padnete do oka, budete mu muset napsat svůj osobní kontakt do veřejné konverzace, kam má přístup každý. Šance na opravdové seznámení je zde ale naprosto mizivá. Ideální je proto založení profilu na základě provedené registrace na dané seznamce.

Online seznamek je v poslední době opravdu víc než dost a rozhodně si na své přijde každý. I vy si můžete vybrat tu, která vám nejvíc vyhovuje a to nejen z hlediska svých funkcí či detailů, ale i například zaměření na věkovou kategorii – existují seznamky pro studenty, pro teenagery, pro seniory, pro svobodné matky nebo dokonce seznamky pro náročné. Každý si tedy může vybrat seznamku, která je mu nejbližší a hlavně je evidentní, že během nějaké dobu může narazit na člověka, se kterým bude sdílet zájmy, koníčky a možná i životní priority.

Pokud vás někdo osloví, ale vy nemáte zájem, nemusíte se obávat žádných útoků, pokud jej slušně odmítnete. Seznamky už dávno takové uživatele prověřují a s každou vulgaritou jsou takový uživatelé napomínáni.

Vložil Jak na první oslovení | Tagged , , , | Zanechat komentář

10 zpusobů jak sbalit holku

Existuje miliony způsobů a odborných rad, jak sbalit holku. Zejména v posledních letech se stále objevují různí specialisté, kteří radí, jak nejlépe zapůsobit na ženu nebo naopak, jak mají ženy zapůsobit na muže. Ženy to mají v tomto směru přeci jen o něco jednodušší, protože od nich se většinou první krok neočekává a pokud ho žena udělá, většinou je považována za velmi silnou a dominantní osobnost.

Co člověk, to originál a není se tak čemu divit, že každý z nás volí jiné metody balení holek. Obecně ale platí, že na holky není dobré tlačit.

Ony samy se musí rozhodnout, zda s vámi půjdou na první rande nebo rovnou do postele. Navíc ony samy musí mít pocit, že jsou to ony, kdo sbalil právě vás. Takže, jak na to?

Jak oslovit holku? 

Pokud se naskytne situace, kdy máte možnost holku oslovit, rozhodně neváhejte. Ať už je to holka ze školy, z baru nebo náhodná dívka na ulici, máte několik možností, jak ji oslovit. Na dětské klasiky, jako je házení předmětů po hlavě, na to rovnou zapomeňte. Zvolte raději něco dospělého a vašemu věku adekvátního. Pozvěte ji do kina, na kávu nebo jen tak na procházku se psem, ovšem jen v případě, že psa máte nebo jej má ona. Pokud pozvete holku na rande, rozhodně hned zapomeňte na kupování květin. Možná to na první pohled potěší, ale je to až příliš závazné. Trocha romantiky neuškodí, ale ne v podobě květin.

Zdravé sebevědomí je na místě

Na prvním rande nikdy není dobré poskytovat o sobě a svém soukromí veškeré informace. Pokud jste na tom finančně dobře, nemusíte to dívce hned vykládat, raději buďte skromnější, protože by se vám mohlo i velmi snadno stát, že právě peníze budou pro některé dívky velkým tahákem a lákadlem. Pozor si dejte i na informace ohledně vašich bývalých vztahů.

Vložil Jak na holky | Tagged , , , | Zanechat komentář

Jak se seznámit po čtyřicítce

Ani po čtyřicítce rozhodně není seznamování žádné tabu. Zvlášť, pokud máte chuť najít někoho na trvalý vztah či na přátelství. V současné době funguje několik online seznamek, které jsou určeny výhradně pro seznamování čtyřicátníků. I vy si zde můžete bezplatně založit svůj profil, oslovit některé na první pohled zajímavé osoby nebo jen čekat, až se někdo ozve právě vám.

Obecně se ale doporučuje vyhledávat vztahy i mimo seznamky, které jsou sice v poslední době velmi oblíbené, ale často seznamování trvá daleko déle.

Navíc nikdy nevíte, kdo je na druhé straně počítače a zda fotografie, které vám byli poskytnuty, jsou skutečně odpovídající. Seznámit se můžete kdekoli, kde právě jste a je jedno, kolik vám je let. Ideální jsou i například různé výlety, které jsou pořádány pro čtyřicátníky, kteří jsou sami a chtějí se s někým seznámit. Jezdí se na výlety, společné dovolené a do kaváren. Ani takové seznámení rozhodně není na škodu a navíc se v tomto případě vůbec nemusíte stydět někoho oslovit. U každého účastníka si můžete být naprosto jisti, že je nezadaný.

Nehledejte jehlu v kupce sena, zvlášť pokud hledáte jen přátele, se kterými budete mít možnost trávit volný čas. Pokud budete vyhledávat jen osoby ze své věkové kategorie, můžete si být téměř jisti, že mezi nimi najdete někoho, s kým si budete skutečně rozumět. Ať už je to muž nebo žena, sházet se s lidmi svého věku je rozhodně na místě. A pokud se vám naopak dostane toho potěšení, že budete mít vedle sebe osoby mladší, můžete omládnout i o několik let, což i sami na sobě po několika týdnech pocítíte.

Je vám čtyřicet a jste sami? Rozhodně nezoufejte a udělejte si takový svůj denní plán proti samotě. Choďte ven, za příbuznými, s přáteli travte co nejvíce času.

Vložil Jak na první oslovení | Tagged , , , | Zanechat komentář

Jak se seznámit s holkou

Netroufáte si oslovit nějakou dívku? Prochází okolo vás denně na ulici nebo ji zkrátka jen jednou za čas potkáte někde v baru? Pak je na čase, abyste se zbavili strachu a raději se do toho okamžitě pustili po hlavě. Je totiž velmi důležité, abyste věděli, jak na to a jak dívku poprvé oslovit, ale co je důležitější? No přeci zdravé sebevědomí, které vám zaručeně otevře dveře do dámské náruče. Takže, jak se úspěšně seznámit?

Pochopitelně každý bude své oko zaměřovat na tu osobu, která je už na první pohled přitažlivá a krásná. To je samozřejmě každý žena, ale každý z nás má jiný vkus, takže se okolo sebe rozhlédněte a kochejte se, vybírejte. Na povahové vlastnosti dojde až později, s největší pravděpodobností při první schůzce, kdy rovněž zjistíte, zda chcete ženu vidět znovu, máte si co říct a její názory a povaha je pro vás ideální. Z pouhého pohledu na dívku totiž více méně nevyčtete vůbec nic.

Ať už potkáte onu dívku kdekoli, vždy je vhodné, abyste se s ní dali nenásilně do řeči, nejlépe ji pozvali na skleničku nebo pouze na schůzku. Výhodou oproti internetu je, že se vám odpovědi dostane okamžitě a navíc můžete sledovat výraz v obličeji dívky, z čehož mimo jiné i ledacos vyčtete. Pokud slečna přijme vaše pozvání, nezapomeňte ji požádat o kontakt. Tím, že vám poskytne své telefonní číslo, to ale ani zdaleka neznamená, že vás odteď bude vyhledávat každou minutu. Nepiště proto okamžitě zprávy a nevolejte jako o život.

Moment překvapení by totiž měl přijít právě během onoho prvního rande, ze kterého se rázem může vyklubat dívka, která je jako stvořená pro život s vámi. Nezapomínejte ale ani na to, že na nic během prvního rande ani předním, není dobré spěchat.

Vložil Jak na holky | Tagged , , , | Zanechat komentář

Jak se seznámit přes facebook

Facebook je sice považován výhradně za sociální síť, ale více méně v posledních letech slouží i jako vynikající prostředek k seznámení se online. Možností, jak se seznámit, je opravdu dost. Facebook vám totiž poskytuje přímý kontakt na všechny skutečné přátele, nikoli jen na ty virtuální a právě prostřednictvím svých přátel se můžete seznámit například s kamarádem vašeho kamaráda a podobně. Případně můžete narazit na někoho úplně cizího, koho vůbec neznáte a možná právě ta osoba bude ta pravá pro život. Jak si tedy nejlépe vyplnit profil, abyste se mohli úspěšně seznámit?

Seznámení se prostřednictvím sociální sítě znamená, že musíte mít precizně vyplněný svůj profil, protože právě profil toho o vás na první pohled řekne nejvíc. Dejte si proto velmi záležet a nezapomínejte vyplnit ani osobní údaje. Váš aktuální stav je více méně rozhodující, protože pokud budete mít vyplněnou kolonku, že jste ve vztahu s nějakou skutečnou osobou, zájemce o vás to bezpochyby ihned odradí. Proč rozvracet cizí vztahy, když si můžete najít někoho nezadaného, kdo nebude mít žádné problémy s bývalým partnerem kvůli právě probíhajícímu rozchodu? Navíc by se mohlo snadno stát, že zůstanete tak akorát se zlomeným srdcem. Zajímejte se proto jen o nezadané. 

Velmi důležité jsou i vaše osobní fotografie, které dají už ze začátku někomu jinému vědět, zda jej po fyzické stránce přitahujete. Rozhodně se vyhněte odvážným fotografiím v plavkách nebo dokonce bez prádla. Takové vystavování sebe samého rozhodně nic hezkého nenapovídá a nikoho, kdo hledá normální vztah, rozhodně na první pohled neohromí. Zároveň nemusíte okamžitě zveřejňovat fotky své rodiny nebo dokonce svých dětí, které sice milujete nadevše, ale každý o tom vědět nemusí. Seznamování se na sociálních sítích není taková věda, jak to na první pohled vypadá, ale je dobré jít na všechno strategicky a s rozmyslem.

Vložil Seznámení online | Tagged , , , | Zanechat komentář

Kde se seznámit s mužem

Jste už nějakou dobu sama? Hledáte, ale stále nemůžete najít toho pravého, který by do posledního puntíku odpovídal vaší představě o naprosto dokonalém partnerovi?

Možná děláte něco špatně nebo chodíte na špatná místa, kde není tolik příležitostí k seznámení. Takže, jak to napravit?

Na procházce se psem 

Procházka se psem je ideální příležitostí, jak se seznámit. Pochopitelně to neznamená, že si jej hned musíte pořizovat, ale pokud jej budete hlídat například své kamarádce, rozhodně toho využijte a běžte venčit do parku nebo na jiná veřejná místa. Není totiž nic lepšího, než krásné a hravé plemeno, které není nijak agresivní. Naopak, je přátelské a tak samo o sobě láká všechny k pohlazení.

Na oslavě a večírku 

Oslavy narozenin, případně narození dítěte nebo různé večírky ve společenském prostředí jsou rovněž velmi dobrou možností, jak se seznámit. Navíc jste sem přišli za určitým důvodem, který budete mít s protějškem s největší pravděpodobností stejný, takže o to lépe! Komunikace nebude váznout a rozhodně se zabavíte. Pokud jde o společenské události, rozhodně se nemusíte bát oslovit muže jako první. Možná právě pouhé oslovení vám doslova otevře dveře k rozhovoru, který může trvat i celou noc.

V baru s přáteli 

Bar je takovou klasikou k seznamování a nutno zmínit, že právě v baru se seznamuje snad každý druhý nezadaný. Trocha pití totiž nikdy nikomu neuškodí a možná i ve vás odstraní jisté zábrany, které většinou brání tomu, abyste udělaly první krok a onoho pohledného muže na baru oslovily. A možná to ani nebudete potřebovat, protože společně s vašimi přáteli mohou přijít i jejich další přátelé a možná mezi nimi se najde ten pravý, který vám už na první pohled padne do oka.

Nezapomínejte, že seznámit se můžete prakticky kdekoli, ale je třeba se nebát oslovit protějšek jako jeden z prvních.

 

Vložil Seznámení online | Tagged , , , | Zanechat komentář

Kde se seznámit

Už vás nebaví neustále čekat na tu pravou osobu, která od života očekává to stejné co vy? Chcete se doopravdy seznámit s někým novým, ale stydíte se někoho oslovit? Pak vám nabízíme hned několik řešení, jimiž se můžete klidně inspirovat, zvolit pro vás tu nejméně násilnou variantu a pustit se do toho rovnou po hlavě. Tak na co ještě čekáte? Pojďte se seznámit! 

Takovou absolutní klasikou jsou internetové seznamky a restaurace, kavárny, noční podniky a různé bary. To je pochopitelně taková zaručená varianta, která je navíc velmi dobře dostupná, ale řada z nás už jí má i plné zuby.

Proč? Protože možná jedna či dvě schůzky nevyšli nebo na internetu nacházíme pořád jen samá individua, se kterými se ani nestojí zato scházet. Někteří lidé jsou v hledání partnera nároční, a pokud upřednostňujete osobní seznamování, pak je na čase, abyste se podívali například na nabídku zájezdů pro nezadané. Co takový zájezd znamená?

V současné době existují specializované cestovní kanceláře, které se zaměřují jen na pořádání zájezdů a dovolených pro nezadané jednotlivce. Nenechejte se však mýlit, nebudou s vámi na dovolené jen senioři, kteří hledají spřízněnou duši. Zájezdy a dovolené jsou rozděleny podle různých kritérií, z nichž jedno je i věková skupina uchazečů o pobyt. Snadno si tak můžete zaplatit zájezd, na kterém se setkáte jen s nezadanými lidmi vaší věkové kategorie, zábava rozhodně nebude váznout a s ostatními se budete dobře rozumět. Zájezdy nebo dovolené jsou pořádány jak v České republice, tak i například v zahraničí u moře. Každý nezadaný si tak může snadno vybrat dovolenou podle svých aktuálních možností, finanční situace i z hlediska volného času.

Možností, kde se seznámit, je v současné době opravdu dost. Je možné využít i různých akcí pro nezadané, kde se pravidelně scházejí jen jednotlivci, kteří nemají žádného stálého partnera.

Vložil Místa k seznámení | Tagged , , , | Zanechat komentář

Elpida seznamka pro seniory

Láska kvete v každém věku. Výjimkou není ani důchodový věk, během kterého rozhodně není dobré zůstávat sám. Možná vás navždy opustil váš životní partner, možná jste sami už delší dobu a nechce být do konce života sami, což je zcela pochopitelné. Důvodem, proč se registrovat na seznamce pro seniory ale ani zdaleka nemusí být jen trvalé hledání stálého vztahu pro život, ale i například hledání nového kamaráda či kamarádky, kteří by s vámi chodili na výlety, případně sdíleli s vámi i jiné zájmové aktivity.

Online seznamka Elpida umožňuje seznamování každému bez ohledu na důchodový věk. Nikdy ale není dobré čekat, že se vám někdo ozve naprosto náhodou, ale raději si hned podejte inzerát, ve kterém bude přesně uvedeno, co a koho vlastně hledáte.

V inzerátu byste proto měli uvádět konkrétní povahové vlastnosti protějšku, který hledáte nebo aktivity, které hodláte se svým partnerem do budoucna provozovat. Elpida seznamka ale vyžaduje registraci, stejně jako každá jiná online seznamka a bezpochyby je vhodné, abyste si nachystali i vhodnou fotografii, která už na první pohled zaujme.

Každý uživatel má na seznamce svůj vlastní profil, který je možné doplnit o informace. Zejména se jedná o osobní informace týkající se osobního života, povahových a charakterových vlastností, místa bydliště nebo kritérií, která se vztahují k protějšku. Pochopitelně je nutné uvádět pohlaví a zadat i konkrétní informace o tom, proč někoho hledáte. S každou další informací si zvyšujete své šance na seznámení, a pokud jde o profilovou fotografii, tu si na profil dát můžete, ale rozhodně nemusíte.

Fotku je totiž možné poskytnout až na požádání konkrétnímu uživateli nebo si ji zveřejnit až ve chvíli, kdy to sami uznáte za vhodné.

Vložil Místa k seznámení | Tagged , , , | Zanechat komentář

Seznamka pro postižené

Žádné postižení není důvodem, abyste si nemohli najít životního partnera. Navíc nikdy není pozdě na to, abyste začali hledat toho pravého člověka, se kterým by bylo možné strávit zbytek života. Ať už je vám kolik chce let, na seznamce pro postižené, která se specializuje jen na seznamování lidí s nějakým hendikepem, si najde místo každý. Seznamka pro postižené je mezinárodní seznamkou, která se neustále rozrůstá o nové a nové členy a to nejen z České republiky, ale i z celého světa. Najít si tak můžete nejen životního partnera, ale i například kamaráda na povídání, například z jiné země, abyste se naučili dobře cizímu jazyku.

Jste sami a už nadále nechcete čekat, až vás někdo osloví? Pak si podejte inzerát právě na seznamce pro postižené, kde si každý člověk najde své místo.

Seznamka pro postižené má k dispozici různé komunikační funkce a vychytávky, které značně usnadňují všem uživatelům komunikaci mezi sebou a pochopitelně přispívají i ke snadnějšímu navázání kontaktu. Registrovaní uživatelé mohou využít klasického chatu, který umožňuje komunikovat jak v párech, tak i ve skupinách. Každý uživatel se může snadno podívat na to, kdo je aktuálně ve skupině přihlášen, může sledovat jeho aktivitu a fotky nebo přidaná videa. Mimo jiné je možné zapnout i webkameru a tak sledovat ostatní uživatele a oni mohou naopak sledovat vás. Velmi užitečná je i funkce odložení chatu, pokud se například chcete do konverzace zapojit až za pár minut a mezitím si pohodlně procházet různé nabídky na seznámení u konkrétních registrovaných.

Seznamka pro postižené umožňuje poměrně jednoduché způsoby seznamování. Má totiž k dispozici užitečné funkce, k nimž patří například přidávání přátel do svého seznamu kamarádů, žádosti ostatních uživatelů o jejich vlastní fotografie, online mrkání na osoby, které se vám líbí nebo zaslání online pohlednice, která dá protějšku najevo, že máte zájem o seznámení.

Vložil Online seznamky | Tagged , , , | Zanechat komentář

Seznamka pro baculky

Máte na těle pár kilo navíc? Pak se není čím trápit, protože na každou z nás na světě čeká ten pravý. Tím pravým se mimo jiné myslí muž, který nebude hledět ani zdaleka na to, zda by to na některé tělesné partii chtělo trošku zpevnit nebo dokonce shodit úplně. Seznamky pro baculky jsou v poslední době velmi oblíbené, protože ženy tak nemusí svému protějšku vysvětlovat, proč je jejich tělo takové, jaké je. Navíc se není rozhodně za co stydět, každý člověk je originální a o lidském těle to platí dvojnásobek.

Pokud hledáte vhodný protějšek, ale seznámení v běžném životě je pro vás naprosto nemyslitelné, pak se budete muset spolehnout právě na služby internetu. Stydíte se? Nemusíte! Na internetu vás nemusí nikdo vidět a o tom to celé je. Se svým protějškem si totiž můžete psát nebo volat hodiny a hodiny, vidět se můžete až po nějaké době, kdy na to sama budete naprosto připravena. A pokud je to ten pravý, rozhodně s vámi na telefonu nebo s pomocí chatu, vydrží i několik týdnů.

Na seznamkách pro baculky jsou registrovány jen ženy, které mají místy nějaké to kilo navíc. Muži, kteří se zde chtějí seznámit, právě takové ženy vyhledávají a nemůže je tak nic překvapit. Pochopitelně to ale neznamená, že nemůžete být někým odmítnuti. Každému z nás se líbí někdo jiný a seznamka pro baculky rozhodně nezaručuje seznámení během několika prvních minut.

Jak ale vybrat vhodnou seznamku pro baculky? Ideální jsou ty, které ani zdaleka nefungují jen jako seznamka, ale i jako ženský magazín. Snadno se tak můžete dozvědět, kde nejlépe nakupovat, jak nakupovat oblečení, které například opticky zeštíhlí vaši postavu nebo jak si nejlépe vyplnit svůj profil na seznamce.

Samy mimo jiné můžete přispívat do diskuzí a tak přijímat rady od ostatních žen nebo jim naopak rady poskytovat.

Vložil Seznamky pro ženy | Tagged , , , | Zanechat komentář