Měsíční archív: Červenec 2014

Osudová seznamka Štěstí

Podle posledních odborných studií platí, že Češi se nejčastěji seznamují právě na internetu. Na jednu stranu se opravdu není čemu divit, protože se vyhnete okamžitému fyzickému kontaktu, což mnohým lidem dělá opravdu problém a navíc si můžete vybírat.

Nikde není dáno, že byste denně museli na seznamce Štěstí komunikovat jen s jedním jediným člověkem. Právě naopak. Navazovat vztahy pomocí seznamky je možné hned s několika uživateli najednou a pokud se vám to na první pohled nezdá, nezapomínejte, že to tak dělá naprosto každý.

Nelze totiž jen tak čekat, až z vašeho protějšku nakonec vypadne něco, s čím naprosto nesouhlasíte a za žádných okolností byste s takovým člověkem nemohli navázat vztah. Všichni uživatelé seznamek si tak dělají jistou pojistku, že když jedna komunikace nevyjde, jsou k dispozici další. Ostatně nakonec si můžete vybrat toho člověka, který vám po všech stránkách vyhovuje nejvíc a je vám nejbližší. A jak se začít seznamovat právě na seznamce Štěstí? Jak si vyplnit profil a jak postupovat dál? Poradíme vám!

Začátkům seznamování na seznamce Štěstí pochopitelně předchází řádná registrace. Tu budete mít hotovou během pár minut, ale později si budete rozhodně muset dát záležet na doplňování a řádném vyplnění různých informací, které o vás ostatním uživatelům hodně řeknou. Nezapomínejte, že v rámci seznamek jsou to právě osobní informace, které vám otevřou dveře do nového vztahu a novým kontaktům. Seznamka Štěstí vám umožňuje přidat ke svému profilu fotografii, která je rovněž velmi důležitá. Ideální je, pokud zvolíte světlejší fotku, kde bude dobře vidět váš obličej a všechny vaše rysy. Vždy se doporučuje dávat fotografie jen s obličejem a rozhodně se vyhněte fotkám, kde jste například v plavkách, ačkoli vaše postava je velmi dobrá.

Už na první pohled tak totiž všem ostatním uživatelům ukazujete víc, než byste měli a takové fotografie vám s největší pravděpodobností do trvalého vztahu jen tak nepřispějí.

Vložil Seznamky zdarma | Tagged , , , | Zanechat komentář

eDarling seznamka

eDarling je jednou z velmi úspěšných online seznamek u nás, která více méně seznamování zprostředkovává. Nejde totiž o klasickou seznamku, kde si prostě jen všichni uživatelé vyplní svůj profil a následně hledají, kdo by pro ně mohl být ten nejlepší. eDarling vám totiž zaručuje, že právě u nich najdete toho pravého nebo tu pravou, které už nějakou dobu hledáte a přitom nebudete muset denně sedět u internetu a odpovídat na nesmyslné zprávy nebo dotazy. Seznamka eDarling vám totiž v tomto směru velmi pomůže.

Princip zprostředkování funguje na poměrně jednoduchém osobnostním dotazníku, který musí vyplnit každý, kdo se hodlá na seznamce eDarling registrovat. Jde o specifický matematický model osobnostního testu, který se skládá z různých otázek, jak těch osobnostních, tak i psychologických. Otázky jsou zaměřeny nejen na běžný život uživatele, ale i například na jeho zájmy a názory, které je třeba zohlednit v rámci dlouhodobých vztahů. Na základě tohoto dotazníku jsou následně vygenerováni ti uživatelé, kteří nejlépe odpovídají vaší osobnosti a zadaným kritérií či požadavkům na budoucího partnera. Uživateli jsou tedy jednoduše řečeno představeni a nabídnuti jen ti uživatelé, kde je vysoké procento souznění a stejných zájmů, koníčků a životních hodnot.

Je velkou výhodou, že díky online seznamce eDarling se nemusíte seznamovat sami. Seznamka je vhodná dokonce i pro ty, kdo často cestují a je tedy v jejich zájmu, aby partner dělal totéž. eDarling má pobočky v mnoha zemích Evropy a tak není problém registrovat se prakticky kdekoli. Ačkoli se jedná o bezplatnou seznamku, je možné si zaplatit tzv. VIP členství, které uživateli přináší řadu výhod včetně neomezeného množství zasílání zpráv prostřednictvím seznamky.

Vložil Seznamky pro náročné | Tagged , , , | Zanechat komentář

Seznamka Líbím se ti

Líbím se ti seznamka byla založena někdy roku 2006 a nutno zmínit, že od svého založení neprošla žádnou výraznou změnou. Ani co se týče jednotlivých funkcí seznamky nebo různých vychytávek, včetně designu, který si zachoval stále stejnou tvář.

Ani samotní uživatelé se rozhodně nijak nezměnili. I v současné době se jedná převážně o uživatele základních či prvních ročníků středních škol. Pokud jste starší alespoň dvaceti let, pak svou věkovou kategorii na Líbím se ti najdete asi jen velmi těžko. Naopak, budete si zde připadat ještě daleko starší.

Líbím se ti seznamka je klasicky rozdělena do několika kategorií, které více méně nijak nepřekvapí, protože se nachází na prakticky všech bezplatných seznamkách. Líbím se ti je bezplatnou seznamkou, kde můžete vstupovat do jednotlivých místností či skupin, vyměňovat si názory a navazovat vztahy. A možná na Líbím se ti najdete dokonce i své přátele ze skutečného, reálného života.

Nechcete se stále jen seznamovat nebo čekat, až vám někdo napíše jako první? Pak využijte například užitečnou funkci hodnocení, kde jsou vám náhodně vygenerováni registrovaní uživatelé, kteří mají v profilu svou fotografii a vy je můžete na základě zadané stupnice čísel ohodnotit. Ohodnocenému uživateli to navíc přijde na profil, více méně je to i velmi dobrá cesta k tomu, abyste se s někým seznámili. Tak proč to třeba jen nevyzkoušet?

Líbím se ti ale není jen seznamka. Není to ani tak daleko, co byly na Líbím se ti přidány různé online hry, kterých je sice omezené množství, ale na zabití pár chvil to rozhodně stačí.

Vložil Seznamky zdarma | Tagged , , , | Zanechat komentář

Seznamka Štěstí

Chcete najít nového partnera? Vyzkoušeli jste snad všechny možnosti, ale pořád jste neměli odvahu někoho oslovit nebo všechny vaše vztahy ztroskotaly? Online server Štěstí vám ale přináší unikátní seznamku, která sice na první pohled není nijak zvlášť výjimečná, ale počet registrovaných uživatelů bezpochyby svědčí o tom, že právě na seznamce Štěstí můžete i vy najít své štěstí, lásku nebo jen pouhý vztah na jednu či dvě noci. Na své si zde přijde doslova každý a je jedno, jaká jste věková kategorie nebo koho právě hledáte. Místo se tu najde pro každého.

Online seznamka Štěstí ale nenabízí jen seznamování, chatování a zadávání inzerátů s nabídkami seznámení.

Na Štěstí jsou totiž k dispozici i různé rady a návody, jak se nejlépe seznámit, jak se registrovat a vyplnit si profil nebo naopak, jak profil nakonec zrušit, když už žádnou seznamku nebudete potřebovat. Pokud jde ale o registraci, ta není až tak úplně zadarmo.

Seznamka Štěstí funguje tak, že co jeden uživatel, to jeden inzerát o seznámení. Je proto vhodné využít této situace a napsat do inzerátu skutečně jen to nejdůležitější. Nezapomeňte se zmínit o tom, koho hledáte, jací jste, kde žijete a zda hledáte vztah trvalý. Na škodu nejsou ani některé osobní údaje, například věk nebo bydliště – v tomto případě bohatě stačí město. Text inzerátu už posléze nejde změnit a tak si na jeho znění dejte skutečně záležet. Aby byl ale inzerát aktivní, je nutné jej potvrdit prostřednictvím svého emailu a následně ověřovací SMS zprávy, jejíž cena je 99,- Kč.

Mimo textu inzerátu je nutné vyplnit i další údaje, pozor si dejte i na přihlašovací údaje, abyste se později mohli bez problémů podívat, kdo vám na inzerát odpověděl.

Vložil Populární seznamky | Tagged , , | Zanechat komentář

Annonce seznamka

Když se řekne Annonce, většina z nás si hned představí online nebo tištěnou inzerci, která se primárně zaměřuje na zprostředkování a poskytování obchodu či různých služeb. Annonce ale není jen to. Pro mnoho lidí totiž přináší dobrou možnost, jak se úspěšně seznámit na internetu. Annonce totiž mimo inzerce a služeb poskytuje i velmi vychytanou seznamku, na které je v současné době registrováno několik tisíc uživatelů, přičemž několik tisíc je jich i denně online. Jak to tedy vypadá na seznamce od Annonce?

V první řadě nutno zmínit, že seznamka je v tomto případě rozdělena na několik kategorií, kde je možné pravidelně sledovat inzeráty nebo naopak přidávat ty své. Typicky se jedná o kategorie, jako například Ona hledá jeho nebo On hledá ji.

Stačí zvolit kategorii, a buď si necháte zobrazit všechny nabídky na seznámení, zobrazíte si všechny inzeráty dohromady nebo například jen poptávky. Vedle každé kategorie pak najdete specifický vyhledávač, s jehož pomocí je možné zadat, koho vlastně hledáte. Zda muže nebo ženu, odkud by daná osoba měla být, zda chcete zobrazit jen inzerát s osobní fotografií nebo zda se má jednat o nabídku či poptávku. Usnadníte si tak hledání, pokud budete vědět, koho vlastně konkrétně hledáte a s kým byste se chtěli seznámit.

Pro každého nového návštěvníka této seznamky je naprosto ideální, pokud se v první řadě registruje. Nejde totiž jen o to, že budete mít možnost nahlížet do ostatních profilů, ale hlavně budete moct i vy sami podat inzerát, aniž byste museli stále někoho oslovovat jako jedni z prvních. Zamyslete se proto i vy nad svým profilem, najděte si nějakou zajímavou, ale pěknou fotografii, která zcela odpovídá vašemu aktuálnímu vzhledu a pusťte se do seznamování! S dobrou seznamkou, jako je právě Annonce, vám seznamování a chatování půjde prakticky úplně samo od sebe.

Vložil Populární seznamky | Tagged , , , | Zanechat komentář