Jak na první rande

Čeká vás první rande se zajímavou osobou? Pak si dejte opravdu záležet, protože nikdy nemůžete vědět, zda daná osoba není právě ta, se kterou byste mohli strávit zbytek života nebo přinejmenším pár let v budoucnu. Ovšem dát si na sobě záležet je velmi široký pojem a rozhodně není dobré nic přehánět nebo si speciálně na rande kupovat nové módní oblečení, ve kterém se ve finále nebudete cítit vůbec dobře a co víc, bude to na vás vidět už od chvíle, co vstoupíte do místnosti. Takže, jak na první rande? 

V první řadě si dohodněte místo schůzky. Pokud je to možné a aktuální situace to umožňuje, sjednejte si rande raději v kavárně.

Restaurace jsou sice krásné a dokáží navodit příjemnou atmosféru, ale setkání v restauraci je velmi formální, navíc při jídle téměř vždy hrozí, že se nějakým způsobem ztrapníte – není nic horšího než boloňské špagety na vaší nové košili. Kavárna je proto ideální. Obecně také platí, že muži by měli chodit na první schůzku zhruba o 10 minut dříve, žena si samozřejmě může dát na čase, ale zpoždění není na místě za žádné situace. Nezapomínejte, že první rande znamená i první dojem, který je ten nejdůležitější a otevírá dveře pro další schůzku.

Otázka prvního rande se zcela pochopitelně vztahuje i k vhodnému oblečení. Každý by si měl dát záležet na tom, co si v danou chvíli vezme na sebe, ale pozor na nepohodlné oblečení. Pokud žena není zvyklá nosit podpatky, ale chce se v nich na rande ukázat, mohlo by to způsobit absolutní katastrofu v podobě oteklých nohou či nevhodně vypadající chůze. Muži by si naopak vždy měli dát záležet na tom, aby měli perfektně vyžehlenou košili a zbytek oblečení. Není totiž nic horšího, než oblečení, které jste právě stáhly z věšáku nebo jej vyndali ze sušičky. A pokud jde o parfémy, pak obecně platí, že všeho je třeba používat s mírou.

Komentáře jsou uzavřeny.