Jak se chovat na rande

První schůzka je pro mnohé z nás velmi důležitou záležitostí. Na první pohled samozřejmě rande nemusí vůbec nic znamenat, na druhou stranu se ale může stát, že z jedné schůzky budou dvě, tři, čtyři a pak vztah na celý život. Právě tak se totiž budují vztahy, postupnými schůzkami, které následně přecházejí v trvalé vztahy.

A ty možná vydrží léta, možná týdny či měsíce. Nikdy byste ale první schůzku neměli podceňovat, ať už jde o muže nebo o ženu, protože právě první rande je chvíle, která o vás vypoví nejvíc a druhá strana navíc získá prvního dojmu z vaší osobnosti. Jak se tedy na první rande připravit a čeho se rozhodně vyvarovat? 

Zvlášť ženy si dávají několik hodin před schůzkou záležet na tom, aby vypadaly co možná nejlépe. Jistá příprava je samozřejmě na místě, ale nic se rozhodně nesmí přehánět a to v případě obou dvou pohlaví. Pokud se v některém oblečení cítíte maximálně dobře, není zde jediný důvod, proč byste si jej nemohli vzít na sebe. Ať už to jsou džíny a obyčejné tričko nebo vaše trošku obnošené boty, byť jsou velmi pohodlné.

Budete-li se na schůzce cítit dobře, pak bude i váš projev vypadat naprosto přirozeně a snadno tak vy i váš protějšek zjistíte, zda vás něco vede k tomu, abyste si domluvili další společnou schůzku.

Přeci jen jsou ale věci, na které byste během schůzky měli myslet nebo kterých byste se naopak měli zcela vyvarovat. V první řadě se zaměřte na místo konání schůzky. Jít do pěkné restaurace je sice velmi příjemné, ale velmi formální, proto se vždy doporučuje příjemná kavárna.

Pánové by se rozhodně měli vyvarovat toho, že budou ženě hned nosit květiny. Taková květina sice potěší, ale ne na prvním rande, raději až na druhém, abyste projevili svůj zájem.

 

Komentáře jsou uzavřeny.