Seznamka Štěstí

Chcete najít nového partnera? Vyzkoušeli jste snad všechny možnosti, ale pořád jste neměli odvahu někoho oslovit nebo všechny vaše vztahy ztroskotaly? Online server Štěstí vám ale přináší unikátní seznamku, která sice na první pohled není nijak zvlášť výjimečná, ale počet registrovaných uživatelů bezpochyby svědčí o tom, že právě na seznamce Štěstí můžete i vy najít své štěstí, lásku nebo jen pouhý vztah na jednu či dvě noci. Na své si zde přijde doslova každý a je jedno, jaká jste věková kategorie nebo koho právě hledáte. Místo se tu najde pro každého.

Online seznamka Štěstí ale nenabízí jen seznamování, chatování a zadávání inzerátů s nabídkami seznámení.

Na Štěstí jsou totiž k dispozici i různé rady a návody, jak se nejlépe seznámit, jak se registrovat a vyplnit si profil nebo naopak, jak profil nakonec zrušit, když už žádnou seznamku nebudete potřebovat. Pokud jde ale o registraci, ta není až tak úplně zadarmo.

Seznamka Štěstí funguje tak, že co jeden uživatel, to jeden inzerát o seznámení. Je proto vhodné využít této situace a napsat do inzerátu skutečně jen to nejdůležitější. Nezapomeňte se zmínit o tom, koho hledáte, jací jste, kde žijete a zda hledáte vztah trvalý. Na škodu nejsou ani některé osobní údaje, například věk nebo bydliště – v tomto případě bohatě stačí město. Text inzerátu už posléze nejde změnit a tak si na jeho znění dejte skutečně záležet. Aby byl ale inzerát aktivní, je nutné jej potvrdit prostřednictvím svého emailu a následně ověřovací SMS zprávy, jejíž cena je 99,- Kč.

Mimo textu inzerátu je nutné vyplnit i další údaje, pozor si dejte i na přihlašovací údaje, abyste se později mohli bez problémů podívat, kdo vám na inzerát odpověděl.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Populární seznamky a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.