Seznamka zdarma bez registrace

Jde-li o internetové seznamky, na velké většině z nich se rozhodně neobejdete bez řádné registrace. O nic ale nejde, registrace totiž trvá opravdu jen pár minut a navíc je tím nejlepším řešením, jak se seznámit na internetu. Obecně platí, že zhruba třicet procent uživatelů se nejčastěji dívá na vaše zájmy a koníčky nebo osobní informace, které hrají velkou roli, zejména z hlediska aktuálního místa bydliště. Dalších třicet procent uživatelů klade velký důraz na profilovou fotografii, která o vás na první pohled ledacos napoví.

Ačkoli se velmi často říká, že vzhled není všechno, je třeba na tuto skutečnost brát zřetel a téměř všichni uživatelé seznamek právě na vzhled toho druhého zaměřují své bystré oko. Samozřejmě nemusíte vypadat jako ze škatulky, ale je vhodné vybrat takovou fotku, kde dobře vypadáte a hlavně je dobře vidět váš obličej.

Pokud jde o oslovení toho druhého, rozhodně není na co čekat. Když se vám někdo líbí, není důvod, abyste jej neoslovili jako jeden z prvních. Mimo jiné, nic tím totiž neztratíte. Pokud se budete líbit protějšku, rozhodně můžete po několika hodinách očekávat odpověď. Seznamování se na bezplatných seznamkách má samozřejmě svá pravidla, která je vhodné dodržovat. Abyste se ale seznámili během prvních pár dní či týdnů, je třeba se věnovat chatování alespoň ob den nebo lépe každý den, třeba jen na pár minut. Jen tak totiž můžete stihnout odpovědět na všechny vzkazy, které vám denně přijdou.

V současné době je provozováno hned několik desítek online seznamek. Jak již bylo řečeno, registraci se rozhodně nevyhnete a mnohdy jsou dokonce vyžadovány poplatky. V nabídce jsou ale i naprosto bezplatné seznamky, které rozhodně nejsou na škodu a záruka, že se zde seznámíte, je opravdu vysoká.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Seznamky pro náročné a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.