Seznamka pro svobodné maminky

Svobodné maminky to nemají jednoduché. Přijít o partnera, ať už v rámci nějaké tragické události nebo rozvodu, není jednoduché pro nikoho. Pro ženu zvlášť pokud má děti, o které se musí denně postarat. Svobodné matky totiž nemají problém jen s nedostatkem volného času, ale navíc mnohdy i s penězi. Jaké jsou tedy šance, že se někde během dne seznámí? Většinou naprosto mizivé, protože v obchodě, na dětském hřišti nebo během vyzvedávání dětí ze školky, to půjde asi jen velmi těžko.

Samozřejmě, že si ženy mohou během večera vyrazit někam s kamarádkami do baru nebo klubu, ale když není hlídání, jsou omezené finanční prostředky a bydlí na malém městě nebo dokonce na vesnici, jsou takové vyhlídky více méně naprosté tabu. Proto jsou tu seznamky určené zejména svobodným maminkám. Jaká je jejich největší výhoda? Bezpochyby fakt, že se žádný muž při seznámení nebude divit tomu, že jste sama s dětmi, že vaše finanční situace není nejlepší a navíc, nebudete muset svému protějšku nic vysvětlovat. Muži zde hledají ženy, o kterých dopředu vědí, v jaké jsou situaci. Nic tady nikoho nemůže překvapit.

Maminky by ale neměly zapomínat na to, že na většině těchto seznamek hledají své partnerky i muži, co se sami starají o své děti. Je tedy třeba počítat s tím, že váš protějšek bude v naprosto stejné situaci, jako jste teď vy. Později, pokud se ukáže, že muž je skutečně ten pravý, přijde na řadu seznamování dětí s partnerem a jeho dětmi. V takových případech rozhodně není dobré tlačit na pilu a raději počkat, až se děti samy společně seznámí a přijdou si na chuť. Zvlášť pokud jsou děti ještě malé, budou se vašeho nového partnera bát a nebudou k němu mít důvěru.

Rozhodně tedy neočekávejte, že mu padnou okolo krku a budou se těšit na další setkání hned po seznámení.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Seznamky pro ženy a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.