Seznamka Líbím se ti

Líbím se ti seznamka byla založena někdy roku 2006 a nutno zmínit, že od svého založení neprošla žádnou výraznou změnou. Ani co se týče jednotlivých funkcí seznamky nebo různých vychytávek, včetně designu, který si zachoval stále stejnou tvář.

Ani samotní uživatelé se rozhodně nijak nezměnili. I v současné době se jedná převážně o uživatele základních či prvních ročníků středních škol. Pokud jste starší alespoň dvaceti let, pak svou věkovou kategorii na Líbím se ti najdete asi jen velmi těžko. Naopak, budete si zde připadat ještě daleko starší.

Líbím se ti seznamka je klasicky rozdělena do několika kategorií, které více méně nijak nepřekvapí, protože se nachází na prakticky všech bezplatných seznamkách. Líbím se ti je bezplatnou seznamkou, kde můžete vstupovat do jednotlivých místností či skupin, vyměňovat si názory a navazovat vztahy. A možná na Líbím se ti najdete dokonce i své přátele ze skutečného, reálného života.

Nechcete se stále jen seznamovat nebo čekat, až vám někdo napíše jako první? Pak využijte například užitečnou funkci hodnocení, kde jsou vám náhodně vygenerováni registrovaní uživatelé, kteří mají v profilu svou fotografii a vy je můžete na základě zadané stupnice čísel ohodnotit. Ohodnocenému uživateli to navíc přijde na profil, více méně je to i velmi dobrá cesta k tomu, abyste se s někým seznámili. Tak proč to třeba jen nevyzkoušet?

Líbím se ti ale není jen seznamka. Není to ani tak daleko, co byly na Líbím se ti přidány různé online hry, kterých je sice omezené množství, ale na zabití pár chvil to rozhodně stačí.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Seznamky zdarma a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.